Úvod > O nás

Vážení zákazníci, vítejte na webových stránkách Hasičského obchodního centra.

Naším základním posláním je nabízet široký sortiment zboží v oblasti požární ochrany a BOZP v regionu Ústeckého kraje a blízkého okolí. Dodáváme zboží a služby zejména dvěma strategickým skupinám odběratelů se stejným zájmem a přitom s poměrně odlišnými potřebami.

První skupinou našich zákazníků jsou ti, co s ohněm, vodou, větrem či jiným živlem den co den aktivně a mnohdy s nasazením vlastního života bojují - tedy hasiči a záchranáři, druhou, neméně významnou skupinou našich zákazníků jsou ti, kteří preventivně vynakládají nemalé finanční prostředky, aby chránili životy své, svých blízkých a vlastní činností vytvořené hodnoty - tedy právnické a fyzické osoby.

Vzhledem k naší dlouhodobé praxi v oblasti požární ochrany vám můžeme nabídnout široký sortiment zboží i služeb za velmi příznivé ceny. Hlavní důraz přitom klademe na rychlost realizace dodávek a kvalitu poskytovaných služeb. Rádi Vám na úseku požární ochrany kvalifikovaně poradíme, a to jak v oblasti legislativy a vhodně zvolených věcných prostředků požární ochrany, tak při výběru ochranných osobních pracovních prostředků k vaší zásahové činnosti.

Přesvědčte se sami o rychlosti našich dodávek a o kvalitě poskytovaných služeb. I Vy nám můžete pomoci vytvořit moderní, pružnou a ještě lépe zásobenou hasičskou prodejnu.
© 2012 - 2019 Stimax internetional s.r.o.